LIFESTYLE
Ο Σταμάτης Γονίδης φίλησε στο στόμα τον Ζαφείρη Μελά – Η αντίδραση του τραγουδιστή | ΒΙΝΤΕΟ
Τον Σταμάτη Γονίδη στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται, πήγε να απολαύσει ο Ζαφείρης Μελάς. Οι δύο άνδρες έχουν συνεργαστεί με επιτυχία στο παρελθόν, ενώ είναι και καλοί φίλοι.
Μάλιστα, ο Ζαφείρης Μελάς κάθισε σε ένα από τα πρώτα τραπέζια του μαγαζιού και στην παρέα του ήταν και ο Αλέξανδρος Τσουβέλας.
Ο Σταμάτης Γονίδης βλέποντας τον συνάδελφό του, του έδωσε το μικρόφωνο για να τραγουδήσει και στην συνέχεια τον πλησίασε, έσκυψε και τον φίλησε στο στόμα.
Ο Ζαφείρης Μελάς δεν μπόρεσε να κρύψει την έκπληξή του με την κίνηση του Σταμάτη Γονίδη και απευθυνόμενος στον τραγουδιστή, του είπε: «Για ομόφυλους θα μας περάσουν ρε».
Θαμώνας του μαγαζιού κατέγραψε σε βίντεο την συγκεκριμένη στιγμή και την ανέβασε στο TikTok. Το βίντεο, όπως είναι φυσικό, έγινε αμέσως viral συγκεντρώνοντας πάνω από 300.000 προβολές.
@giannismaur17
![](https://www.daynight.gr/wp-content/uploads/2021/02/logo.png)
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Νεκρός ηλικιωμένος τουρίστας σε παραλία του Ρεθύμνου
-
XANIA2 ημέρες πριν
Ανεξέλεγκτη η φωτιά στα Χανιά: Εκκενώνονται άλλα 2 χωριά
-
XANIA3 ημέρες πριν
Κρήτη: Χειροπέδες σε ιδιοκτήτη σκύλου – Τον είχε πεταμένο σε άθλιες συνθήκες
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Μεγάλη αστυνομική επιχείρηση στον Μυλοπόταμο – Ψάχνουν τους δράστες ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού