LIFESTYLE
Άντζελα Δημητρίου: Υποβασταζόμενη από την κόρη της στην κηδεία της μητέρας της
Η Άντζελα Δημητρίου και η Όλγα Κιουρτσάκη είχαν μια επανασύνδεση το πρωί της Παρασκευής 23 Φεβρουαρίου, με αφορμή την κηδεία της μητέρας της τραγουδίστριας.
Η κάμερα του «Breakfast@Star» κατέγραψε μητέρα και κόρη στο κοιμητήριο της Ηλιούπολης ντυμένες στα μαύρα, να κρατάει η μία το χέρι της άλλης, παρά την πρόσφατη ρήξη τους, που έλαβε μεγάλες διαστάσεις.
Δείτε το βίντεο
H εξόδιος ακολουθία ολοκληρώθηκε λίγο πριν τις 12 το μεσημέρι. Η Άντζελα Δημητρίου, υποβασταζόμενη από την κόρη τη κατέβηκε τα σκαλιά συντετριμένη. Με δάκρυα στα μάτια η Όλγα Κιουρτσάκη δεν άφησε λεπτό το χέρι της μητέρας της.
Δείτε τις φωτογραφίες
![antzela2233](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-23/antzela2233.jpg)
![antzela22](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-23/antzela22.jpg)
Την ίδια ώρα, ο σύζυγος της Όλγας Κιουρτσάκη, Φώτης Λώσης, φαίνεται πως δεν παρευρέθηκε στην κηδεία της γιαγιάς της. Ωστόσο στο πλευρό της τραγουδίστριας βρέθηκαν, μεταξύ άλλων, o Γιάννης Λοβέρδος, η Σοφία Βόσσου, η Εύη Δρούτσα και ο Γιώργος Παπαδόπουλος.
![loverdps](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-23/loverdps.jpg)
![vossoy4](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-23/vossoy4.jpg)
![papadopoulos](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-23/papadopoulos.jpg)
![drouts221](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-23/drouts221.jpg)
Η μητέρα της τραγουδίστριας έφυγε από τη ζωή, μετά από πρόβλημα υγείας που αντιμετώπιζε, κάτι που έγινε γνωστό την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου.
Το νυχτερινό μαγαζί όπου εμφανίζεται η Άντζελα Δημητρίου με τον Δήμο Αναστασιάδη προχώρησε στην εξής ανακοίνωση: «Το Barbarella Live Athens, οι επιχειρηματίες και όλο το προσωπικό, σεβόμενοι το πένθος της κ. Άντζελας Δημητρίου σας ενημερώνουν ότι το κέντρο διασκέδασης θα παραμείνει κλειστό απόψε».
Η κόρη της Άντζελας Δημητρίου, Όλγα Κιουρτσάκη έκανε μια ανάρτηση στα social media για τον θάνατο της γιαγιάς της. Συγκεκριμένα, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook έγραψε: «Έφυγες και ούτε καν το έμαθα… Θα θυμάμαι την τελευταία μας συνάντηση οι τρεις μας».
Δείτε την ανάρτηση
![κιουρτσακη](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-21/κιουρτσακη.jpg)
![](https://www.daynight.gr/wp-content/uploads/2021/02/logo.png)
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Νεκρός ηλικιωμένος τουρίστας σε παραλία του Ρεθύμνου
-
XANIA2 ημέρες πριν
Ανεξέλεγκτη η φωτιά στα Χανιά: Εκκενώνονται άλλα 2 χωριά
-
XANIA3 ημέρες πριν
Κρήτη: Χειροπέδες σε ιδιοκτήτη σκύλου – Τον είχε πεταμένο σε άθλιες συνθήκες
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Μεγάλη αστυνομική επιχείρηση στον Μυλοπόταμο – Ψάχνουν τους δράστες ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού