ΚΡΉΤΗ
Στη Γαύδο με φουσκωτό ο Κασσελάκης μετά το Ρέθυμνο
Στο νησί της Γαύδου μετέβη σήμερα το μεσημέρι ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία, Στέφανος Κασσελάκης, από το Ρέθυμνο όπου περιόδευε σήμερα από νωρίς το πρωί, στα πλαίσια της τετραήμερης επίσκεψης του στην Κρήτη.
Συγκεκριμένα, ο κ. Κασσελάκης μετέβη με φουσκωτό στη Γαύδο και συνοδεία του Ναυάρχου και Βουλευτή Επικρατείας του κόμματος, Ευάγγελου Αποστολάκη, με τον οποίο είχαν συνταξιδέψει και στην Μακρόνησο.
Σημειωτέον ότι με το ίδιο μοντέλο περιοδείας, ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ αναμένεται να επισκεφθεί όλες τις ακριτικές περιοχές του Αιγαίου, αρχής γενομένης από το Καστελόριζο για συμβολικούς λόγους, από τις 20-28 Απριλίου. Η συγκεκριμένη περιοδεία, που περιγράφεται ως «Ναυτική Εβδομάδα» από την Κουμουνδούρου θα περιλαμβάνει και θεματική εκδήλωση για την Υγεία, στην Κω.
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Νεκρός ηλικιωμένος τουρίστας σε παραλία του Ρεθύμνου
-
XANIA2 ημέρες πριν
Ανεξέλεγκτη η φωτιά στα Χανιά: Εκκενώνονται άλλα 2 χωριά
-
XANIA3 ημέρες πριν
Κρήτη: Χειροπέδες σε ιδιοκτήτη σκύλου – Τον είχε πεταμένο σε άθλιες συνθήκες
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Μεγάλη αστυνομική επιχείρηση στον Μυλοπόταμο – Ψάχνουν τους δράστες ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού