Ρέθυμνο
Χιλιάδες ντόπιοι αλλά και επισκέπτες γλέντησαν στο πανηγύρι του Άρη Ρεθύμνου μέχρι τα ξημερώματα | ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ
Ένα από τα πιο επιτυχημένα πανηγύρια του Ρεθύμνου πραγματοποίησε για άλλη μια φορά χθες το βράδυ ο Άρης Ρεθύμνου στο προαύλιο του 4ου Γυμνασίου στα Μισίρια.
Ο Δημήτρης και ο Μιχάλης Κουνάλης διασκέδασαν με το συγκρότημά τους το πλήθος του κόσμου που συγκεντρώθηκε για να απολαύσει την υπέροχη κρητική βραδιά. Ο παραδοσιακός σύλλογος «Ακρήτες» άνοιξε τον χορό και το γλέντι συνεχίστηκε με άφθονο κέφι, μουσική και τραγούδια μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. Οι άνθρωποι του Άρη Ρεθύμνου φρόντισαν για την άψογη εξυπηρέτηση και το καλό φαγητό, κατορθώνοντας να προσφέρουν μια βραδιά αξέχαστου γλεντιού σε μικρούς και μεγάλους.
Η κάμερα του Daynight.gr, χορηγού επικοινωνίας, βρέθηκε στο πανηγύρι του Άρη Ρεθύμνου για να σας μεταφέρει μέσα από φωτογραφίες και βίντεο το «εκρηκτικό κλίμα» που επικράτησε:
![](https://www.daynight.gr/wp-content/uploads/2021/02/logo.png)
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Νεκρός ηλικιωμένος τουρίστας σε παραλία του Ρεθύμνου
-
XANIA2 ημέρες πριν
Ανεξέλεγκτη η φωτιά στα Χανιά: Εκκενώνονται άλλα 2 χωριά
-
XANIA3 ημέρες πριν
Κρήτη: Χειροπέδες σε ιδιοκτήτη σκύλου – Τον είχε πεταμένο σε άθλιες συνθήκες
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Μεγάλη αστυνομική επιχείρηση στον Μυλοπόταμο – Ψάχνουν τους δράστες ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού