Η μητέρα του Παντελή Παντελίδη έκανε τατουάζ στη μνήμη του
Η Μητέρα του Παντελή Παντελίδη, αποτελούσε μεγάλη αδυναμία του τραγουδιστή, που έφυγε ξαφνικά από τη ζωή σε τροχαίο πριν περίπου 7 μήνες.Η Αθηνά Παντελίδου, μέσα από τα social media, κάνει συχνά αναρτήσεις αφιερωμένες στον γιο της που έφυγε τόσο νωρίς και προσπαθεί με τον δικό της τρόπο να κρατήσει τη μνήμη του ζωντανή για όλο τον κόσμο που τον είχε αγαπήσει μέσα από τα τραγούδια του. Προχθές, με ανάρτησή της στο Facebook, μας έδειξε το τατουάζ που έκανε, προς τιμήν του γιου της. Η Αθηνά Παντελίδου, έγραψε στο χέρι της: «Todo esta en la mente», μία φράση που στα Ισπανικά σημαίνει «Όλα είναι στο μυαλό». Πρόκειται για στίχο από το τραγούδι «Λιώμα σε γκρεμό», που είναι μία τις μεγαλύτερες επιτυχίες του Παντελή.
http://tamtam.news/
![](https://www.daynight.gr/wp-content/uploads/2021/02/logo.png)
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Νεκρός ηλικιωμένος τουρίστας σε παραλία του Ρεθύμνου
-
XANIA2 ημέρες πριν
Ανεξέλεγκτη η φωτιά στα Χανιά: Εκκενώνονται άλλα 2 χωριά
-
XANIA3 ημέρες πριν
Κρήτη: Χειροπέδες σε ιδιοκτήτη σκύλου – Τον είχε πεταμένο σε άθλιες συνθήκες
-
Ρέθυμνο3 ημέρες πριν
Μεγάλη αστυνομική επιχείρηση στον Μυλοπόταμο – Ψάχνουν τους δράστες ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού